Český svaz Air-hockey z. s.

Družstva

Utkání započítávané do Českého poháru družstev se hrají při turnajích jednotlivců nebo v rámci samostatných akcí, ČP 2018 probíhá od 16.11.2017 do 31.10.2018. Družstva odevzdají k datu 30.06.2018 řídícímu výboru ČSAH registrační soupisku se jmény maximálně 8 hráčů a hráček oprávněných startovat za družstvo ve finále MČR.

Hraje se na čtyři vítězné sety (set se hraje zpravidla do sedmi branek), hráči se v setu střídají pravidelné po každé obdržené brance. Odehrané zápasy se sčítají do souhrnné tabulky. Pořadí družstev se sestavuje podle získaných bodů, družstva s dvaceti a více odehranými zápasy jsou přednostně řazena dle koeficientu úspěšnosti.

Zápasy družstev se hrají v řádně nahlášených termínech. Nahlášení místa a času konání provede pořadatel soutěže družstev nejpozději 7 dní před termínem e-mailem na airhockey@email.cz, aby mohl být řádně publikován na webu ČSAH. Každé družstvo smí odehrát max. 5 zápasů mimo tyto termíny  (nejpozději do 30.09.2018), ostatní zápasy se do soutěžní tabulky nezapočítávají (a to ani soupeři).

Družstvo může za sezonu odehrát libovolný počet zápasů z toho ale maximálně 10 s jedním konkrétním soupeřem (další zápasy s tímto soupeřem se nezapočítávají do tabulek).

Výsledky ČP družstev slouží zároveň jako kvalifikace na Mistrovství ČR kam postupuje nejlepších 5 družstev ke dni 31.10.2018.

Formuláře ke stažení:

ČP DRUŽSTEV 2018

konečné pořadí ke dni 28.10.2018:

Tým Záp. Výh. Rem. Proh. Skóre záp. Body Úsp.

SVČ Most, Albrechtická 414

od 17:00, poplatek za zápas / tým 50 Kč (poplatek neplatí členové příslušného kroužku SVČ Most), účast je nutné nahlásit alespoň den předem na 603 337 054