Český svaz Air-hockey z. s.

Junioři

ČESKÝ POHÁR 2019 – kat. JUNIOŘI

aktuální pořadí po 24.08.2019:

 

Kat. Body na turnajích Součet bodů
1. DOLEŽAL Lukáš Black Sharks Most J 172,7 172,2 172,1 100,4 617,4 (4)
2. DOLEŽAL Jan Gunners Břeclav J 187,6 173,0 74,4 435,0 (3)
3. SVOBODA Jakub SVČ Most J 151,4 108,1 93,2 66,4 419,1 (4)
4. HAVLÁK Filip SVČ Most J 171,4 100,1 78,2 349,7 (3)
5. LANG Karel Mladé pušky Most J 152,1 138,2 56,4 346,7 (3)
6. KONEČNÝ Denis Mladé pušky Most J 127,4 127,1 87,2 341,7 (3)
7. KUSÝ Petr Jun. Black Sharks Most J 152,2 117,1 62,4 331,7 (3)
8. SVOBODA Lukáš SVČ Most J 171,3 62,1 56,2 289,6 (3)
9. KUBIŠTA Kryštof SVČ Most J 173,2 108,7 281,9 (2)
10. STOHANZL Erik Gunners Břeclav J 158,0 117,4 275,4 (2)
11. SEM Dalibor Most J 152,7 62,2 39,4 254,3 (3)
12. MRÁČEK Matěj 15.ZŠ Most J 151,3 81,4 232,7 (2)
13. HORÁK Jiří Most J 127,7 100,2 227,9 (2)
14. CHARAMZA Ondřej 15.ZŠ Most J 116,4 70,1 186,5 (2)
15. PLEINERT Dominik 15.ZŠ Most J 107,3 77,4 184,7 (2)
16. SOTCHI Dan Gunners Břeclav J 134,0 43,4 177,4 (2)
17. HIRSCH Samuel Mladé pušky Most J 78,1 53,2 45,4 176,7 (3)
18. ČEJKA Jan 18.ZŠ Most J 172,2 172,2 (1)
19. ČERMÁK Petr 4.ZŠ Most J 171,4 171,4 (1)
20. MILLER Miroslav SVČ Most J 109,2 59,1 168,3 (2)
21. MARTINKA Roman Gunners Břeclav J 167,0 167,0 (1)
22. BRAUNER Vojtěch Gunners Břeclav J 153,6 153,6 (1)
23. DOLEŽAL Jakub SVČ Most J 153,2 153,2 (1)
24. GRYM Tomáš Doudeen Team J 146,0 146,0 (1)
25. TUČEK Roman Gunners Břeclav J 145,6 145,6 (1)
26. HÁJEK Michal Mladé pušky Most J 74,1 70,2 144,3 (2)
27. STRAUSS Antonín SVČ Most J 93,1 50,4 143,5 (2)
28. TIRPÁK Patrik BHC Dragons Modřice J 141,6 141,6 (1)
29. VANÍČEK Matyáš Most J 138,7 138,7 (1)
30. SEKERÁK Matěj 18.ZŠ Most J 138,2 138,2 (1)
31. MAŤÁK Michal Gunners Břeclav J 137,6 137,6 (1)
32. NOVICKÝ Jakub 15.ZŠ Most J 137,4 137,4 (1)
33. DANG Adam 15.ZŠ Most J 137,3 137,3 (1)
34. KROULÍK Tomáš 15.ZŠ Most J 86,4 47,1 133,5 (2)
35. HAVLÁK Lukáš SVČ Most J 82,2 50,1 132,3 (2)
36. VÍTEK Matyáš Vítězslav SVČ Most J 128,2 128,2 (1)
37. FIŠER David 4.ZŠ Most J 126,4 126,4 (1)
38. JEŠINA Pavel 15.ZŠ Most J 126,4 126,4 (1)
39. ŠIMŮNEK Jan 15.ZŠ Most J 126,3 126,3 (1)
40. KUČERA David Most J 117,7 117,7 (1)
41. ZUSKA Jaroslav 18.ZŠ Most J 117,2 117,2 (1)
42. ČÁRNÝ Tobias 15.ZŠ Most J 116,3 116,3 (1)
43. SARMIN Maxim 18.ZŠ Most J 108,2 108,2 (1)
44. MAREŠ Marcel 15.ZŠ Most J 107,4 107,4 (1)
45. OLEŠ Jan 4.ZŠ Most J 107,4 107,4 (1)
46. JEŠINA Patrik 15.ZŠ Most J 99,4 99,4 (1)
47. KOLÁŘ Jakub 4.ZŠ Most J 99,4 99,4 (1)
48. MATURA Ondřej Most J 93,7 93,7 (1)
49. VYMYSLICKÝ Tomáš Gunners Břeclav J 93,4 93,4 (1)
50. KLAUZEK Lukáš 18.ZŠ Most J 93,2 93,2 (1)
51. TŘASÁK Vlastimil 15.ZŠ Most J 92,4 92,4 (1)
52. ALFERI Adam 15.ZŠ Most J 92,3 92,3 (1)
53. KUJA David SZŠ Optima Most J 88,2 88,2 (1)
54. STEFAN Šimon Most J 87,7 87,7 (1)
55. KRMÍČEK Matěj Gunners Břeclav J 87,4 87,4 (1)
56. POKORNÝ Daniel 18.ZŠ Most J 87,2 87,2 (1)
57. PEREZ Ihzak 15.ZŠ Most J 86,3 86,3 (1)
58. BÍLEK Ondřej SZŠ Optima Most J 83,2 83,2 (1)
59. MATUŠČÍN Jan Most J 82,7 82,7 (1)
60. ŽILKA Ondřej 18.ZŠ Most J 82,2 82,2 (1)
61. PŮŽA Martin SVČ Most J 79,2 79,2 (1)
62. ŠÁLEK Michal Gunners Břeclav J 78,4 78,4 (1)
63. MOUCHA Jakub 15.ZŠ Most J 77,3 77,3 (1)
64. HLEBA Slavomír SZŠ Optima Most J 75,2 75,2 (1)
65. TĚŠITEL Marek Most J 74,7 74,7 (1)
66. LUKÁŠEK Jan 18.ZŠ Most J 74,2 74,2 (1)
67. BOHUSLAV Ondřej 15.ZŠ Most J 73,4 73,4 (1)
68. HOLEČEK Martin 15.ZŠ Most J 73,3 73,3 (1)
69. KUBÁNEK Lionel Martin SZŠ Optima Most J 71,2 71,2 (1)
70. KAŠŤÁK Denis Most J 70,7 70,7 (1)
71. STEJSKAL Tomáš 15.ZŠ Most J 69,4 69,4 (1)
72. STEFAN Kristián Most J 66,7 66,7 (1)
73. KUNC Tadeáš SVČ Most J 66,1 66,1 (1)
74. HASS Matěj 4.ZŠ Most J 65,4 65,4 (1)
75. PODROUŠKA Petr 15.ZŠ Most J 65,4 65,4 (1)
76. BOHÁČ Ondřej Most J 62,7 62,7 (1)
77. NEMRAVA Pavel SZŠ Optima Most J 60,2 60,2 (1)
78. LOSOS Martin Most J 59,7 59,7 (1)
79. KOMAN David Most J 56,7 56,7 (1)
80. OLÁH Ondřej 18.ZŠ Most J 56,2 56,2 (1)
81. VALVODA Daniel Most J 53,7 53,7 (1)
82. STORCH Tomáš SZŠ Optima Most J 51,2 51,2 (1)
83. KOŽÍŠEK Jaroslav Most J 50,7 50,7 (1)
84. KNAF Marek SZŠ Optima Most J 50,2 50,2 (1)
85. BELANEC Matěj Litvínov J 47,7 47,7 (1)
86. PEČARKA Petr Most J 45,7 45,7 (1)
87. LUKÁČ Michal SVČ Most J 44,2 44,2 (1)
88. BUŠO Lukáš Most J 43,7 43,7 (1)
89. SALAJKA Tomáš Most J 43,2 43,2 (1)
90. KNAF Martin SZŠ Optima Most J 42,2 42,2 (1)
91. ČERMÁK Oliver Most J 41,7 41,7 (1)
92. KARLOVSKÝ Daniel SZŠ Optima Most J 40,2 40,2 (1)
93. KODÝTEK Tomáš Most J 39,7 39,7 (1)
94. ATTAK Vladislav Most J 37,7 37,7 (1)
95. KOUBA Jan Most J 36,7 36,7 (1)
96. MALEČEK Tomáš Most J 35,7 35,7 (1)
97. KAŠPÁREK Adam SZŠ Optima Most J 35,2 35,2 (1)

 

Vyhledávání

Kalendář událostí

září 17.

Most - družstva

SVČ Most, Albrechtická 414

od 16:45, poplatek za zápas / tým 50 Kč (poplatek neplatí členové příslušného kroužku SVČ Most), účast je nutné nahlásit alespoň den předem na 603 337 054

září 18.

Brno - turnaj jednotlivců

Orlovna Kr.Pole, Poděbradova 5/7, BRNO

od 17:00 do 19:00 hod.

září 18.

Brno - družstva

Orlovna Kr.Pole, Poděbradova 5/7, BRNO

od 17:00 do 19:00 hod.

září 19.

Most - družstva

SVČ Most, Albrechtická 414

od 16:50, poplatek za zápas / tým 50 Kč (poplatek neplatí členové příslušného kroužku SVČ Most), účast je nutné nahlásit alespoň den předem na 603 337 054

Zobrazit archiv událostí

Fotogalerie

Pohár Stolní hokejové ligy Brno

Pohár Stolní hokejové ligy Brno

Ze dne 24. srpna

Obsahuje 44 fotek

Letní pohár SVČ Most

Letní pohár SVČ Most

Ze dne 17. července

Obsahuje 22 fotek

Zobrazit fotogalerii

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. RSS článků, mapa stránek a administrace.