Český svaz Air-hockey z. s.

Junioři

ČESKÝ POHÁR 2024 – kat. JUNIOŘI

aktuální pořadí po 21.05.2024:

 

Kat. Body na turnajích Součet bodů
1. VYSKOČIL Adam ADPAMA Maloměřice J 171,0 99,0 99,0 30,7 399,7 (4)
2. SVOBODA Jakub SVČ Most J 172,7 128,2 300,9 (2)
3. DOLEŽAL Jakub SVČ Most J 139,2 117,7 256,9 (2)
4. HORVÁTH Dominik SVČ Most J 152,7 101,2 253,9 (2)
5. SEM Dalibor SVČ Most J 118,2 87,7 205,9 (2)
6. BARCAL Filip SVČ Most J 109,2 53,7 162,9 (2)
7. KNAF Marek SVČ Most J 70,7 67,2 137,9 (2)
8. DOLEŽAL Jiří SVČ Most J 57,2 43,7 100,9 (2)
9. DOLEŽAL Miroslav SVČ Most J 51,2 45,7 96,9 (2)
10. NGUYEN Chi Thanh Vietnam J 60,8 35,8 96,6 (2)
11. ČERMÁK Oliver SVČ Most J 93,7 93,7 (1)
12. REKA Alexandr SVČ Most J 54,2 36,7 90,9 (2)
13. MUŽÍK Šimon SVČ Most J 47,7 37,2 84,9 (2)
14. MAKOVSKÝ Ota SZŠ Optima Most J 48,2 36,1 84,3 (2)
15. KULJAVCEV Viktor SVČ Most J 78,7 78,7 (1)
16. NEPRAŠ Petr SVČ Most J 38,2 35,7 73,9 (2)
17. NEPRAŠ Jaroslav SVČ Most J 37,7 34,2 71,9 (2)
18. CIUCUR Cristian Ion Romania J 45,8 23,8 69,6 (2)
19. KRATOCHVÍL Josef SVČ Most J 63,2 63,2 (1)
20. SVETLANSKÝ Matěj SVČ Most J 62,7 62,7 (1)
21. KARADŽOV Vladan SZŠ Optima Most J 61,3 61,3 (1)
22. KODÝTEK Tomáš SVČ Most J 59,7 59,7 (1)
23. CIUCUR Alexandru Gabriel Romania J 24,8 23,8 48,6 (2)
24. SAZIMA Antonín SZŠ Optima Most J 46,1 46,1 (1)
25. HERBRICH Richard 3.ZŠ Most J 44,2 44,2 (1)
26. ŠTEFANOV Jan SVČ Most J 42,2 42,2 (1)
27. SVOBODA Lukáš SVČ Most J 41,7 41,7 (1)
28. ŠMEJKAL Patrik 15.ZŠ Most J 40,2 40,2 (1)
29. MAGRELA Daniel 15.ZŠ Most J 35,2 35,2 (1)
30. KLUPÁK Jiří 15.ZŠ Most J 33,2 33,2 (1)
31. KRATOCHVÍL Jan MŠ Fr.Malíka Most J 32,2 32,2 (1)
32. ŠAMBERGER Adam SZŠ Optima Most J 31,3 31,3 (1)
33. KLUPÁK Filip MŠ Lidická Most J 31,2 31,2 (1)
34. ČERNÝ Jaroslav SZŠ Optima Most J 28,3 28,3 (1)
35. BUBENÍK Lukáš SZŠ Optima Most J 25,3 25,3 (1)
36. JAKSCH Richard SZŠ Optima Most J 25,1 25,1 (1)
37. ŘIMNÁČ Jan SZŠ Optima Most J 24,3 24,3 (1)
38. CINGEL Tomáš SZŠ Optima Most J 23,3 23,3 (1)
39. PATÁK Přemysl SZŠ Optima Most J 21,3 21,3 (1)
40. HORÁK Matteo SZŠ Optima Most J 21,1 21,1 (1)

 

Vyhledávání

Podporují nás

 

Kalendář událostí

červen 25.

Brno - turnaj kat. B

Orlovna Kr.Pole, Poděbradova 5/7, BRNO

od 18:30 hod., bližší informace na tel.: 724 217 139

červen 25.

Brno - družstva

Orlovna Kr.Pole, Poděbradova 5/7, BRNO

od 19:30 hod. (po turnaji jednotlivců)

Zobrazit archiv událostí

Fotogalerie

Mistrovství ČR 2023 - Brno

Mistrovství ČR 2023 - Brno

Ze dne 9. prosince 2023

Obsahuje 80 fotek

24 hodin stolního hokeje

24 hodin stolního hokeje

Ze dne 13. října 2023

Obsahuje 12 fotek

Zobrazit fotogalerii

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. RSS článků, mapa stránek a administrace.